O mnie

Witaj. Cieszę się, że mnie znalazłeś. Zazwyczaj ta zakładka przykuwa uwagę internauty. Jak się przedstawić? Co napisać aby zyskać zaufanie odbiorcy, aby przekonać że warto...?
Zacznę po prostu.
Od wielu lat pracuję głównie na tekstach - redagowanie ogłoszeń i biuletynów, opisy produktów, notatki informacyjne, zawartość stron internetowych, posty, kampanie reklamowe, nazwy firm, slogany, e-booki. Czy mam lekkie pióro? Tak, po prostu siadam i piszę. Staram się zawsze rozumieć potrzeby czytelnika i klienta. To determinuje formę, treść i dobór słów.
Tak się składa, że mam w głowie nieograniczone pokłady pomysłów i skojarzeń. Inspiracje czerpię z otoczenia internetowego, świata rzeczywistego, książek, prasy, filmów. Jeśli więc poszukujesz ciekawych treści, to wiedz, że dobrze trafiłeś.

de gustibus non est disputandum

O gustach się nie dyskutuje

Dlaczego ja?

Wiem jak ważna jest unikalność w sieci.


Nie boję się ścigać z gigantami, którzy "tekściarstwo" traktują jak maszynkę. Pracuję wszędzie, na tarasie, pikniku, na spacerze, wieczorami, w zwykłych porach. Dlaczego? Bo wszędzie można mieć natchnienie, bo wszędzie dostrzegam skojarzenia. Nie boję się wyzwań. Nieustanny kontakt z przedsiębiorcami, sprzedażą i koncernami dostarcza mi pomysłów. Dbam o to, aby moje teksty były niepowtarzalne, a jednocześnie rzetelne i czytelne. Wiem, że teksty niepowielane, są lepiej wyszukiwane i wyżej pozycjonowane w sieci. W swojej pracy cenię prawa autorskie.